Про нас

Компанія "Клімат-Центр" працює на ринку з 2014 року та пропонує широкий вибір надійних рішень в сфері кондиціонування повітря, побутової, промислової та комерційної вентиляції.

З огляду на погіршення стану навколишнього середовища, забезпечення чистого повітря в приміщенні є однією з найбільш важливих проблем.

Системи кондиціонування повітря - постійна автоматична підтримка в закритих приміщеннях всіх або окремих параметрів повітря (температури, відносної вологості, чистоти, швидкості руху повітря) з метою забезпечення оптимальних метеорологічних умов, найбільш сприятливих і комфортних для самопочуття людей, ведення технологічного процесу, забезпечення схоронності цінностей.

Застосування кондиціонерів настільки сильно увійшло в наше життя, що ми не уявляємо свій домашній комфорт і затишок або робочий настрій без нього.

Купивши навіть найдорожчий кондиціонер, однак, не подбавши про правильну установку, Вам, швидше за все, доведеться зіткнутися з різними проблемами в його функціонуванні. Адже статистика сервісних центрів показує, що більше 75% всіх поломок кондиціонерів виникає через неправильний монтаж та подальшу експлуатацію. Щоб уникнути поломок придбаного пристрою та не шкодувати про витрачені даремно гроші, звертайтеся тільки до тих фахівців, які дійсно тямлять у монтажі систем кондиціонування.

У компанії «Клімат-Центр» працюють тільки висококваліфіковані технічні спеціалісти, які можуть виконати монтаж і сервісне обслуговування кондиціонерів всіх типів, а також здійснити проектування найскладніших об'єктів. Крім того, наші співробітники проведуть для Вас грамотну консультацію з правильного встановлення пристрою.

Ми володіємо необхідними ліцензіями на проведення інсталяційних робіт та маємо у своєму арсеналі професійних альпіністів, які можуть виконати установку кондиціонера навіть у важкодоступних місцях.

У стандартну установку побутових кондиціонерів входить:

 • монтаж внутрішнього і зовнішнього блоку кондиціонера без використання спецобладнання та залучення альпіністів або автомобільної вишки;
 • прокладка дренажної системи разом із фреоновими комунікаціями (довжиною менше 3-х метрів) без використання спеціальних пристроїв (муфт і фітингів), паяння і дозаправки фреоном;
 • короб 60х60 і 16х18 не більше 0,5 метра;
 • електрокабель не більше 1,5 метрів;
 • пробивання отвору під трасу в стіні, товщина якої не більше 0,8 метра;
 • підключення кондиціонера в електрощит або розетку.

Ми ставимося з великою увагою та повагою до абсолютно всіх наших клієнтів, не залежно від того, купили Ви у нас недорогий кондиціонер, або замовили повну інсталяцію системи вентиляції та кондиціонування.

Поломка кондиціонера небажана не лише через витрати на його ремонт, але й через можливість псування приміщень, меблів, офісної та промислової техніки. Саме тому, щоб уникнути передчасного виходу кондиціонера з ладу, компанія «Клімат-Центр» надає Вам послуги з проведення сервісного обслуговування систем кондиціонування.

Сервісне обслуговування – це комплекс періодично проведених робіт, який суттєво відрізняється від звичайного ремонту або гарантії, адже обслуговується виключно справне устаткування з метою забезпечення штатного режиму його експлуатації. Воно вимагає від персоналу високого рівня теоретичної підготовки та певних практичних навичок. Через високу вартість використовуваної діагностичної апаратури, сервісне обслуговування під силу тільки серйозним спеціалізованим компаніям.

Вважається, що необхідно проводити огляд і перевірку правильності експлуатації системи кондиціонування 2 рази на рік. Перший раз – перед початком сезону (всередині весни), другий – наприкінці (всередині осені).

Наприклад, перед початком сезону проводять детальний огляд кондиціонера, а при необхідності роблять ремонт пристрою. Перед закінченням сезону проводиться підготовка кондиціонера до зими. У такому випадку наші фахівці можуть підключити Вам систему «зимовий пуск» і встановити захист зовнішнього блоку від падіння бурульок та снігу.

Сервісне обслуговування системи кондиціонування включає в себе обслуговування внутрішнього і зовнішнього блоків.

При сервісному обслуговуванні зовнішнього блоку проводиться:

 • перевірка правильності експлуатації обладнання;
 • перевірка роботи кондиціонера у всіх режимах;
 • очищення вхідних і вихідних жалюзі;
 • чистка фільтрів, корпусу і передньої панелі;
 • перевірка справності системи індикації режимів, дренажної системи та стану внутрішньої електропроводки.

При сервісному обслуговуванні внутрішнього блоку проводиться:

 • перевірка наявності хладагенту в системі;
 • перевірка справності електрообладнання та автоматики конденсаторного блоку;
 • перевірка справності лопатей електродвигуна вентилятора конденсаторного блоку;
 • перевірка справності системи аварійного відключення компресора;
 • чистка змійовика теплообмінника та інших вузлів зовнішнього блоку;
 • перевірка стану контактів та опору ізоляції електропроводки.

Крім перерахованого вище, фахівці компанії «Клімат-Центр» проводять дозаправлення хладагентом, очистку та заміну повітряних фільтрів кондиціонерів, теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків. Також вони можуть провести невеликий ремонт (без заміни деталей) та діагностику.

Наприкінці сервісного обслуговування проводиться пробний пуск і запуск кондиціонера в робочому режимі.

Наші висококваліфіковані фахівці знайдуть будь-які несправності в роботі Вашого пристрою, після чого видадуть висновок щодо способів їх усунення.

Установка і своєчасне обслуговування вентиляційної системи в промисловій та комерційній сфері є обов'язковою вимогою. Крім об'єктивної необхідності, існують і державні норми, яких слід дотримуватися. З огляду на все вищеописане, до вибору і організації вентиляційної системи на вашому підприємстві варто підійти уважно.

В наші дні набуло поширення проектування систем кондиціонування і вентиляції повітря на стадії розробки архітектурного проекту.

Ми допоможемо Вам розібратися в різноманітті систем кондиціонування і вентиляції, підібрати і спроектувати будь-які системи кондиціонування і вентиляції під конкретні завдання.