Тепловентилятор Cooper&Hunter CH-F1500CSE

Тепловентилятор Cooper&Hunter CH-F1500CSE

  • 1600.00 грн.
  • Виробник: Cooper&Hunter
  • Модель: CH-F1500CSE
  • Наявність: Немає в наявності

Опис

  • Площа нагріву: 15 м.кв.
  • Нагрівальний елемент: керамічний;
  • Тип керування: електронне;
  • Потужність: 1,5 кВт;
  • Вага: 1,03 кг.

Опис

Тепловентилятор Cooper&Hunter Smart CH-F1500CSE виготовлений у формі усіченої 8-кутової колони білого кольору з чорною фронтальною гранню. Така конструкція обрана не випадково – саме завдяки ній модель може встановлюватись на основу та будь-яку грань, крім лицьової. Таким чином вибирається бажаний напрямок розповсюдження тепла.

Обігрівач, обладнаний керамічним нагрівальним елементом та вентилятором, що створює циркуляцію гарячого повітря, призначений для роботи в приміщеннях площею до 15 кв.м. Він функціонує у трьох режимах, які відображаються різним кольором цифрового індикатора температури. Працює тільки вентилятор (холодний обдування) – блакитний колір свічення, вентилятор та нагрівання на потужності 1000 Вт – зелений, а вентилятор та швидке нагрівання на потужності 1500 Вт – червоний.

Прилад оснащений таймером на 8 годин і керується електронними кнопками. Безпека використання обігрівача Cooper&Hunter Smart CH-F1500CSE забезпечується продуманою системою захисту, яка оберігає його від перегріву та перекидання на передню решітку