Klimat-center.cv.ua

Кліматичні комплекси - сучасні пристрої 3 в 1

На сьогоднішній день світ побутової кліматичної техніки є широким рядом пристроїв, робота яких спрямована на створення та підтримку сприятливих умов усередині приміщення. Зволожувачі та очищувачі повітря націлені на оптимізацію показників вологості, компенсують сухість повітря в період опалювального сезону, підтримують баланс вологи на слизових оболонках людей, оберігають меблі та предмети інтер'єру від пересихання та розтріскування. Завдання очищувачів - позбавити приміщення від пилу та присутніх у ньому частинок забруднень, пилових кліщів, вовни свійських тварин, сторонніх запахів, пилку рослин та інших алергенів.

Сучасні технології та ера уніфікації

На щастя, епоха уніфікації дозволила поєднати подібні функції в один прилад і заощадити на дорогому різноформатному устаткуванні. Прилад, який одночасно очищує, зволожує та насичує повітря корисними для організму іонами називається “кліматичний комплекс”. Кліматичні комплекси забезпечують традиційне зволоження в комфортному для людини діапазоні 40-60%, очищають повітря від великих та дрібних частинок пилу, усувають неприємні запахи, а також мають низку додаткових можливостей. Поєднуючи всі перераховані вище функції в один прилад, кліматичний комплекс займає менше місця, гармонійно вписується в дизайн інтер'єру, раціонально використовує споживану електроенергію і допомагає заощадити ваш бюджет.

Очищувачі залишилися в минулому

Багато моделей зволожувачів та очищувачів повітря на сучасному ринку давно морально застаріли: виконують лише одне завдання, потребують спеціального догляду, вимагають частої зміни розхідників (фільтрів, гігієнічних добавок, рідин, що очищають), які, до речі, коштують недешево. Термін служби фільтрів у таких пристроях, як правило, не перевищує 1-2 роки, що змушує регулярно відстежувати їхній стан і вчасно проводити заміну.

Якщо Ви вибираєте очищення повітря через відсутність у ньому змінних фільтрів, то пам'ятайте, що Вам доведеться зіткнутися зі значними витратами праці при очищенні приладу. Піддон очищувача та барабан з дисками потребують регулярного та ретельного очищення. Для цього потрібно розібрати прилад, приклавши фізичну силу, вийняти барабан із дисками та злити воду з піддону. Піддон промивається з м'яким миючим засобом під струменем води, а барабан вимагає замочування у спеціальному антивапняному розчині. Слід зазначити, що через свої чималі розміри, розмістити складові приладу вийде далеко не в кожній раковині, і швидше за все вам доведеться провести цей час у стані, що зігнувся над ванною або в душовій кабіні, що не дуже зручно.

Крім того, згодом від води на дисках та внутрішній поверхні мийки утворюється жовтуватий наліт, який практично неможливо видалити навіть фірмовими гігієнічними добавками. Через війну, через нальоту ефективність випаровування приладу знижується, і навіть погіршується здатність очищати повітря.

Щодо кліматичних комплексів, то сміливо можна сказати, що ці прилади значно випереджають у розвитку. Крім функціоналу 3 в 1 апарати розраховані на тривалу експлуатацію без стороннього втручання, а термін експлуатації фільтрів у багатьох моделей розрахований на рекордні 10 років!

Переваги кліматичних комплексів

Якщо порівнювати технічні можливості, то можна сказати, що кліматичні комплекси займають лідируючі позиції. Далеко не всі зволожувачі у своєму арсеналі мають гігростат і гігрометр і можуть похвалитися наявністю електронного управління, а сучасні кліматичні комплекси, наприклад такі як Sharp, Panasonic, Daikin мають широкі можливості, мають приладову панель з дисплеєм, на якому відображаються точні значення , температури, поточний режим роботи, ступінь чистоти повітря, крім того, є можливість встановити час увімкнення / відключення по таймеру. Більшість кліматичних комплексів оснащені вбудованими датчиками, які дозволяють чітко відстежувати стан повітря в приміщенні та в автоматичному режимі регулювати роботу самого пристрою: включати по необхідності, запускати процес зволоження та/або очищення, відключати пристрій, якщо досягнуто оптимальних значень, переходити в режим очікування, якщо в кімнаті нікого немає.

Унікальні технології

Ще одним важливим аргументом на користь кліматичних комплексів є наявність унікальної технології іонізації – взаємодія нанотехнологій та електрики. У приладах Sharp та Hitachi вона називається Plasmacluster, у комплексах Panasonic реалізувала під назвою Nanoe. Технологія є генерацією негативно і позитивно заряджених іонів, які, перебуваючи в повітрі, руйнують або знижують активність хвороботворних бактерій і вірусів, спір цвілі. Іони Nanoe, що виробляються, здатні очищати не тільки повітря, але, завдяки малим розмірам, можуть проникати глибоко в текстильні предмети інтер'єру і одяг, очищаючи тим самим від алергенів і сторонніх запахів зсередини. Поруч із іонізацією відбувається очищення повітря від алергенів, шкідливих газів, неприємних запахів, зокрема. тютюну та автомобільних вихлопів, піддаючи їх розкладанню на безпечні для людини складові - вуглекислий газ та воду.

Підбиваючи підсумки

Сучасним трендом у сфері високих технологій є багатозадачність одного приладу замість десятка різнофункціональних. Ця динаміка яскраво відображена на ринку мобільних пристроїв, комп'ютерів і не минула ринок кліматичної техніки. На сьогоднішній день гаманець і здоровий глузд диктує споживачеві очевидний висновок: не варто набивати свій будинок дорогою і мало продуктивною технікою, можна всі перераховані вище функції об'єднати в один прилад, у нашому випадку - кліматичний комплекс.

Кліматичний комплекс успішно поєднують у собі зволожувач, очищувач та іонізатор повітря одночасно, але відрізняються компактними розмірами, стильним дизайном та зручним електронним керуванням. Більшість сучасних апаратів виробляються на заводах у Китаї, Південній Кореї, деякі – у Японії. При виборі кліматичного комплексу в Чернівцях орієнтуйтеся на площу приміщення, яку обслуговуватиме прилад, витрата води на годину, кількість режимів роботи, термін служби фільтрів.