Незалежно від того, де ви живете, важливо бути готовим до того, що спека чи холод можуть порушити ваші плани, змінити настрій. Комфорт і помірний клімат у кімнаті можуть бути головними причинами вашого хорошого самопочуття та здоров'‎я усієї сім‎'‎ї. Не зважаючи на те, чи замінюєте ви старі вікна або встановлюєте кондиціонери в новому будинку, ми допоможемо знайти і замовити саме те, що шукаєте. Є багато видів кондиціонерів, що мають різне призначення і вартість. Ви повинні розглянути всі можливі варіанти, щоб забезпечити задоволення ваших потреб. Деякі навіть мають пульт дистанційного керування для легкого доступу. Ви будете дякувати собі пізніше, коли ваш будинок стане вашим притулком від палаючого тепла на вулиці.

Для того, щоб визначити, який тип кондиціонера потрібно купити, який бренд обрати, щоб зробити найкращий вибір, врахуйте наступне:

 • Частота використання;
 • Розмір кімнати;
 • Чи буде кондиціонер у кімнаті з великою кількістю сонця, або на кухні з гарячою технікою;
 • Чи буде він постійним або тимчасовим;
 • Які ви хочете мати додаткові важливі функції, які б підвищили зручність для вас. Наприклад, пульти дистанційного керування, технологію гасіння шуму або інші розумні функції. Ціна буде залежати від функціоналу та бренду.  На нашому сайті ви можете замовити саме той товар, який вам підходить, дізнатися його вартість, умови доставки та оплати.

Асортимент магазину

У магазині «Клімат-Центр», м. Чернівці, Україна, ви можете знайти та купити такі кондиціонери:

 • Мобільні. Ці типи кондиціонерів забезпечують більшу гнучкість, ніж віконні або настінні, оскільки не вимагають постійної установки і можуть бути переміщені з кімнати в кімнату. Якщо ви плануєте регулярно транспортувати свій портативний пристрій, обов'язково знайдіть модель з роликами, оскільки вони можуть бути досить важкими. Ціна суттєво не буде відрізнятися.
 • Віконні кондиціонери. Ці типи пристроїв можуть бути використані в якості основного джерела охолодження в кімнаті. Перш ніж купити віконний блок, потрібно виконати вимірювання, щоб забезпечити належне розміщення. Ви також маєте подивитися на розетку у вашій стіні, щоб переконатися, що вона сумісна з різновидом штекера на блоці змінного струму.
 • Настінні кондиціонери. Дуже схожі на віконні, головна відмінність полягає в тому, що вони у вашій стіні, а не у віконному отворі. Ці установки викидають тепло і волога з приміщення назовні, проходять через отвір у зовнішній стіні. Вони вимагають рукава, який є металевим пристроєм, що утримує кондиціонер в стіні для підтримки його ваги. Якщо немає жодного рукава, і вам потрібно зробити отвір у стіні, рекомендується професійний монтаж.
 • Мульти-спліт системи, чиллери, фанкойли, підлогово-потолкові, дахові, касетні, канальні, колонні кондиціонери, мультизональні VRF системи.

Чому потрібно купувати в інтернет-магазині «Клімат-Центр»

 1. Комплексний підхід до справи забезпечує найкращі умови для покупців.
 2. Консультація з приводу придбання кондиціонерів надається безкоштовно.
 3. Ціна на побутові кондиціонери у м. Чернівці найбільш оптимальна.
 4. Доставка та оплата здійснюються на вигідних умовах.