Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG

Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG

 • 30021.00 грн.
 • Виробник: Mitsubishi Electric
 • Модель: MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG
 • Наявність: Є в наявності

Серія Standard Inverter Wi-Fi

Характеристики
Фреон R-410
Тип компресора Інверторний

Опис

 • Рекомендована площа приміщення - 25 кв.м.
 • Діапазон роботи - від -15°С до +46°С.
 • На обігрів - від -15°C до +24°С.
 • Охолодження - 2,5кВт.
 • Теплопродуктивність - 3,2кВт.
 • Витрати електроенергії (охолодження/обігрів) - 0,6/0,78 кВт.
 • Габарити внутрішного блоку - 299x798x219мм.
 • Тип компресора - інверторний.
 • Wi-Fi модуль.
 • Тип фреону - R-410/R-32.
 • Гарантія - 36 місяців.

Нова вдосконалена серія інверторних кондиціонерів Mitsubishi Electric Standart Inverter MSZ-AP VG (K). На відміну від попереднього модельного ряду Стандарт Інвертор MSZ-SF / GF має найвищий клас енергоефективності А +++ при роботі на холод і А ++ при роботі на тепло. Так само всі спліт системи мають вбудований Wi-Fi інтерфейс, що дозволяє швидко і легко управляти кондиціонером через мобільний додаток і можливість підключення до лінії центральних контролерів M-NET.

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK / MUZ-AP25VG призначений для приміщення до 25 кв.м. Має сучасний стильний дизайн внутрішнього блоку, 2 незалежних приводу повітряних жалюзі і дуже низький рівень шуму від 19 дБА. У комплект поставки входить базовий пульт дистанційного керування. Крім нього є можливість використовувати багатофункціональний провідний контролер PAR-40MAA, особливо в тих випадках, коли необхідно управляти групою спліт-систем, розташованих в різних кімнатах.

Особливістю кондиціонера є не тільки його просунутий функціонал, але і застосування нового холодоагенту R32. На відміну від фреону R410A, потенціал глобального потепління у R32 нижче, а значить він набагато безпечніше. Низька щільність і в'язкість дозволяє зменшувати витрата фреону без втрат в продуктивності кондиціонера. В обслуговування фреон R32 дозволяє робити дозаправку, незалежно від кількості що залишився в контурі. Кондиціонер можна встановлювати на старі трубопроводи без необхідності промивання або заміни старих систем з R22.

Серію Стандарт можна використовувати для компонування мульти спліт системи як з фреоном R32, так і R410A (MXZ).

Якісна система розподілу повітря дозволяє направляти потік як в горизонтальній, так і у вертикальній площині. При цьому охолоджене повітря можна направити паралельно підлозі і уникнути непотрібного переохолодження. Регулювання руху заслінок виконується з пульта дистанційного керування.

Об'ємна структура 3D фільтра дозволяє набагато ефективніше утримувати пил і будь-які інші забруднення. Для багаторазового використання його необхідно просто промити водою. Якщо є необхідність поліпшити фільтрацію повітря, можна додатково придбати бактерицидну фільтрує вставку з іонами срібла.

Отримати якісне і в той же час економічне охолодження можна завдяки спеціальному режиму Econo Cool. Логіка даного режиму аналізує температуру в приміщення і за тим налаштовує роботу жалюзі так, щоб спочатку повітря переміщувався по горизонталі, а потім по вертикалі.

А для того, щоб підтримувати в будинку плюсову температуру в період вашої відсутності використовуйте режим чергового обігріву I save + 10С. У цьому режимі ви так само можете перевести систему в режим зниженого енергоспоживання.

При виборі автоматичного режиму роботи частота обертання вентилятора буде зменшуватися в міру наближення до заданої температури.

Діапазон вуличної температури в режимі охолодження може змінюватися від -10 до +46 С, а в режимі обігріву від -15 до +24 С.

Для підтримки оптимальної температури функція зміни режимів самостійно налаштує роботу кондиціонера на охолодження або обігрів.

При необхідності включення або виключення спліт системи в певний час в періоді найближчих 12 годин можна активувати таймер, або запрограмувати бажаний час вкл. / Викл. на 7 днів вперед.

У спліт-системи Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK / MUZ-AP25VG так само є функції автоматичного перезапуску, самодіагностики і комфортного сну.