Мульти спліт-система для кондиціонування кількох приміщень

Мульти спліт-система відноситься до побутових систем кондиціонування і призначена для охолодження двох і більше приміщень одним комплектом - набором з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх блоків. Як правило, такі мульти спліт-системи складаються з: одного потужного зовнішнього і внутрішніх блоків різного типу. Кількість внутрішніх блоків варіюється від 2 до 9 штук.

У зовнішньому блоці мульти спліт-системи розташований:

  • Компресор (в більш потужних моделях два компресора),
  • конденсатор,
  • комплект автоматики.

У внутрішньому блоці розташовується:

  • вентилятор,
  • випарник.

Функціональні особливості

Особливістю кондиціонера мульти спліт-системи є можливість підтримувати різну температуру в усіх приміщеннях. Одночасно внутрішні блоки мульти спліт-системи можуть працювати або тільки на охолодження, або на обігрів.

Багатоблокова мульти спліт-система крім основної функції охолодження, володіє ще можливістю обігріву приміщення в міжсезоння - навесні або восени, коли центральне опалення ще не включили або вже вимкнули, а також режимом м'якого осушення повітря в літній період і функцією очищення повітря від пилу.

Типи

  • Із застосуванням інверторної технології;
  • Традиційною технологією - "on / off".

Інверторні мульти спліт-системи найбільш сучасні, в них застосовуються енергозберігаючі технології, володіють неперевершеним рівнем безшумної роботи. Такі мульти спліт-системи ідеальні для установки в квартирах, приватних будинках і котеджах, де до рівня шуму і економічності пред'являють підвищені вимоги. Ціни на інверторні мульти спліт-системи вище, ніж на "традиційні".

Традиційні мульти спліт-системи - "on / off" - відносяться до бюджетної цінової категорії, і встановлюються в офісах, ресторанах і магазинах.

Правильно підбирайте

Для визначення потрібної моделі мульти спліт-системи необхідно з'ясувати теплопритоки від приміщення, кількість людей, що знаходяться в ньому, кількість комп'ютерної техніки та орієнтація приміщення по сторонах світу.

Q = Q1 + Q2 + Q3, де:

Q - сума всіх теплопритоків;

Q1 = S х H х q / 1000 - теплоприток від приміщення, де S - площа приміщення, H - висота приміщення, q - 30 Вт/м3 при низькому тепловому навантаженні, затемнене приміщення, 35 Вт/м3 - при середньому тепловому навантаженні, 40 Вт/м3 при високому тепловому навантаженні - сонячна сторона;

Q2 - теплоприток від людей. 100 Вт при низькій фізичній активності, 200 Вт - при сильній;

Q3 - теплоприток від техніки. Від 100 до 200 Вт на одну одиницю.

Розрахувавши потужність внутрішніх блоків приступають до вибору моделі зовнішнього блоку мульти спліт-системи. Потужність такого блоку повинна бути більше на 10-15% від суми потужностей внутрішніх блоків, за умови одночасної їх експлуатації.

Як купити

Наша компанія займається продажем та монтажем системи кондиціонування в Чернівцях та Чернівецькій області.

Хочете купити мульти спліт-системи для будинку або офісу? Скористайтеся зручним фільтром підбору обладнання в лівій частині сторінки. Не впевнені у виборі? Зв’яжіться, зручним для Вас способом, з нашими фахівцями! 

Наші фахівці проконсультують та підберуть потрібну модель мульти спліт-системи.