Настінний кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12XP9

  • 11140.00 грн.
  • Виробник: Cooper&Hunter
  • Модель: CH-S12XP9
  • Наявність: Є в наявності

Серія AIR MASTER EVO

Характеристики
Країна виробник США (завод Китай)
Рік виробництва 2020
Площа кімнати, м² 35
Тип фреону R-410A
Клас енергоефективності A
Режими роботи холод / тепло
Потужність охолодження, кВт 0.98
Потужність обігріву, кВт 0.93
Діапазон зовнішніх t при охолодженні, °C від +18 до +43
Діапазон зовнішніх t при обігріві, °C від -7 до +43

Відео-огляд

Опис

У всі часи, створюючи кондиціонери повітря для будинку, компанія Cooper&Hunter йшла до мети - створення природного комфорту. Багато років досліджень спрямовані на вивчення особливостей людського сприйняття і відчуттів, сприяли створенню ідеального кондиціонера серії Air Master EVO.

Це професійна лінійка обладнання, яка відрізняється поліпшеними параметрами по надійності і довговічності. Кондиціонери серії Air Master EVO були створені для споживачів, яким важливий не тільки естетичний баланс строгості і неординарного дизайну, але і широкий функціонал.

Дизайн внутрішнього блоку серії Air Master EVO - це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який має глибинну структуру і прозорий верхній шар для сучасного «Shadow» дисплея який відображається на передній панелі.

Кондиціонери серії Air Master EVO подбають про здоров'я користувачів, завдяки сучасній системі тотально очищення повітря «CH SMART-ION Filter». Широка лінійка потужностей (від 7 до 24 моделі) стане знахідкою для професійних монтажних організацій.

Спліт-системи оснащені всіма необхідними функціями і режимами. Якість комплектуючих і збірки традиційно високу, як завжди у Американського бренду №1 в Україні.