Daikin Emura FTXJ25MW/RXJ25M

 • 44000.00 грн.
 • Виробник: Daikin
 • Модель: FTXJ25MW/RXJ25M
 • Наявність: Є в наявності

Серія Emura White

Характеристики
Фреон R-32
Тип компресора Інверторний
Клас енергозбереження А+++

Опис

 • Рекомендована площа - до 25 м2.
 • Температурний режим роботи - від -15°С до +46°С.
 • Режим охолодження - від -10°С до +46°С.
 • Режим обігріву - від -15°С до +18°С.
 • Споживана потужність (охолодження/обігрів) - 0.51/0.7кВт.
 • Продуктивність охолодження - 2.4кВт.
 • Продуктивність на нагрівання - 3.2кВт.
 • Рівень шуму - 19 дБ.
 • Тип фреону - R-32.
 • Колір - Білий.
 • Гарантія - 120 місяців.

Кондиціонер Daikin FTXJ «Emura» - це нова флагманська модель в лінійці Daikin з унікальним вишуканим дизайном внутрішнього блоку. У новій серії виробник поліпшив ряд характеристик. Кондиціонер працює на новому озонобезпечному і більш економічному фреоне R32. Дана модифікація фреону дозволяє знизити витрати на електроенергію. Крім нового фреону, кондиціонер отримав кілька поліпшень. Кондиціонер має нову систему очищення повітря, яка відмінно справляється з усіма забрудненнями, в тому числі і з алергенами. Новий фільтр затримує всі частинки, що викликають алергію - пилок рослин і дерев.

Кондиціонер є продовженням дизайнерської лінійки Daikin «Emura». Дана лінійка поєднує в собі всі переваги преміального кондиціонера Daikin, а також має широкий функціонал і багатий вибір функцій. При проектуванні даного кондиціонера інженери Daikin приділили багато уваги дизайну внутрішнього блоку. Європейський дизайн кондиціонера був розроблений з урахуванням всіх реалій і тенденцій ринку. Корпус кондиціонера дуже тонкий по краях з невеликим потовщенням посередині. Такий прийом дозволив створити один з найбільш тонких корпусів на ринку.

Самий тихий кондиціонер Daikin.

Дана серія кондиціонерів Daikin по праву вважається однією з найбільш тихих в лінійці. Рівень шуму внутрішнього блоку становить всього 19 Дб при роботі в нічному режимі і на малих обертах. Такий рівень шуму практично не чуємо для нашого слуху. Для порівняння рівень шуму стрілок настінного годинника становить 30 Дб.

Найекономніший кондиціонер

Кондиціонер Daikin FTXJ "Emura" має найвищий клас енергоефективності. Компанія Daikin присвоїла йому клас А +++. Варто сказати, що даний клас не введений в загальноєвропейську класифікацію, але так як кондиціонер набагато перевищує клас А ++, було прийнято рішення, привласнити йому вже зараз клас А +++. Крім того, кондиціонер має двозонний датчик руху «Розумне око», який стежить за переміщеннями людей в кімнаті і в разі відсутності руху переводить кондиціонер в енергозберігаючий режим. Датчик також забезпечує найбільш комфортне розподіл охолодженого повітря, направляючи його в сторону від людей.

Висока економічність кондиціонера стала можлива не тільки завдяки технологічним удосконаленням в аеродинаміці і датчику «Розумне око», а й завдяки новітньому инвертору, який забезпечує мінімальне споживання електроенергії і найнижчий рівень шуму.

Очищення повітря від усіх відомих забруднень

Система фільтрації повітря кондиціонера Daikin FTXJ «Emura» чистить повітря від усіх відомих забруднень повітря. Кондиціонер отримав два нових антиалергенних фільтра з іонами срібла. Дані фільтри надійно нейтралізують всі частинки, що викликають алергію у людини - пилок рослин і дерев. Крім того, перевірений часом фотокалітіческій фільтр нейтралізує віруси, бактерії і неприємні запахи.

Особливості:

 • Антиалергенний фільтр з іонами срібла

Дана система фільтрів забезпечує якісне очищення повітря від всіх відомих забруднень, в тому числі і частинок викликають алергію. Антіаллерегенний фільтр з іонами срібла надійно затримує всі збудники алергії. Крім того, фотокаталітичний фільтр затримує всі віруси, бактерії, а також знищує неприємні запахи і тютюновий дим. Іони срібла, що входять до складу фільтра, також виробляють антибактеріальну і антивірусну очищення повітря в приміщенні.

 • Багатоступенева очищення повітря

Система фільтрів "Дайкін" забезпечує якісне очищення повітря від більшості відомих видів забруднень повітря. Під дію фільтра потрапляють як великі частки (розміром всього 0,3 мікрон), так і зовсім дрібні, невидимі людському оку частинки - неприємні запахи, бактерії, віруси і багато інших забруднення. Система фільтрів протягом багатьох років доводить свою надзвичайну надійність і ефективність. Забруднення в процесі очищення потрапляють під вплив механічного, електростатичного, адсорбційного, бактерицидного і фотокаталітичного фільтра.

 • Осушення повітря

Кондиціонери "Дайкін" програмно осушують повітря і автоматично підтримують комфортний діапазон вологості повітря - 40 ~ 60%.

 • Передня панель, що миється

Передня панель внутрішнього блоку Daikin легко знімається і миється, та, крім того, має першокласний стильний дизайн.

 • Провідний пульт управління (Опція)

Кондиціонер може керуватися не тільки ІК пультом управління, але й провідним пультом, встановленим на вертикальній поверхні (стіні). За допомогою проводового пульта доступні розширені настройки і деякі інші функції кондиціонера.

 • Таймер

Завдяки таймеру Ви зможете узгодити і налаштувати роботу кондиціонера з розпорядком Вашого дня. При підключенні проводового пульта стають доступні розширені настройки таймера, а в деяких моделях є програмування кондиціонера на тиждень або місяць.

 • Автоматичне управління швидкістю вентилятора

За допомогою пульта управління Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера, або довірити цю функцію автоматичного режиму роботи кондиціонера. При автоматичному режимі забезпечується низький рівень шуму і комфортні показники мікроклімату.

 • Технології енергозбереження

Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційного підходу до вирішення проблеми енергозбереження. Техніка "Дайкин" забезпечує якісне зниження споживання енергії при збереженні комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів і компресорів нового покоління, якісної очистки повітря і багатьох інших інновацій "Дайкин".

 • Автоматичний перезапуск

При виникненні перебоїв з електроживленням кондиціонер відновить звичні для користувача настройки при подальшому включенні кондиціонера.

 • Автоматичний режим

Ця функція істотно полегшує управління роботою кондиціонера в міжсезоння. Кондиціонер самостійно визначає необхідний режим роботи (обігрів або охолодження), виходячи з поточної температури повітря.

 • Економний режим

Кондиціонери Daikin по праву вважаються одними з найекономічніших кондиціонерів з представлених на ринку. Крім того, в них передбачений економічний режим, який, крім інвертора і інших можливостей, ще більше економить електроенергію. Наприклад, це відбувається шляхом обмеження енергії, що витрачається при перевантаженнях електромережі.

 • Пам'ять налаштувань

Кондиціонери "Дайкін" запам'ятовують призначені користувачем настройки і активують їх при кожному наступному включенні. Таким чином, кондиціонер управляється всього одним натисканням на кнопку "пуск".

 • Оригінальний і сучасний дизайн

Інженери і дизайнери "Дайкін" враховують всі перспективні науково-технічні досягнення для реалізації стильного, оригінального дизайну обладнання. Завдяки технологічним рішенням Daikin кондиціонери мають широкий вибір технічних характеристик і є лідерами ринку в області промислового дизайну. Устаткування "Дайкін" протягом декількох років стає переможцем престижних міжнародних нагород в галузі дизайну побутових приладів.

 • Безшумний внутрішній блок

Завдяки використанню інвертора, малошумного вентилятора, режимів енергозбереження, нічного режиму та інших функцій кондиціонер забезпечує мінімальний рівень шуму.

 • Безшумний зовнішній блок

Завдяки компресора сучасної конструкції, високоефективному инвертору і новітнім матеріалом вдалося значно знизити рівень шуму у зовнішніх блоків. Таким чином, зовнішні блоки кондиціонерів Daikin відповідають всім європейським стандартам по шумності систем кондиціонування.

 • Захист від корозії

Спеціальне покриття і інноваційний сплав захищає вразливі металеві поверхні кондиціонера від впливу корозійних процесів.

 • Функція самодіагностики

Ця функція призначена для швидкого знаходження можливих несправностей, а також їх швидкого усунення.

 • Теплий пуск

Даний режим забезпечує найбільш комфортну подачу повітря при роботі на обігрів приміщення. У перші секунди роботи в режимі обігріву виключається надходження холодного повітря, на відміну від кондиціонерів, які не обладнані функцією теплого пуску.

 • Рівномірний розподіл повітря

Безперервне переміщення повітряних заслінок - це режим, в якому забезпечується рівномірний розподіл повітря як в горизонтальній, так і у вертикальній площині, завдяки чому утворюється однаковий температурний фон, виключається виникнення занадто холодних зон поблизу стелі та підлоги. Крім того, рівномірний розподіл повітря повністю виключає виникнення протягів.

 • Контроль правильності підключення

Інженери "Дайкін" передбачили можливі помилки при підключенні. Якщо при монтажі з'єднання електричних кабелів і порядок з'єднання трубопроводів для хладагента були переплутані, то навіть в цьому випадку компанія Daikin гарантує нормальну, стабільну роботу (функція доступна тільки для мультисистем).

 • Автоматичне розморожування інею

Ця функція захищає теплообмінник зовнішнього блоку від обростання інеєм, виключаючи втрати продуктивності і заощаджуючи електроенергію.

 • Нічний режим

Для найбільш комфортної роботи інженерами "Дайкін" був розроблений нічний режим, який забезпечує мінімальний споживання енергії, низький рівень шуму при збереженні комфортних температурних показників.

 • Комфортний повітряний потік

Розподіл повітря в кондиціонерах "Дайкін" відбувається найбільш комфортним способом завдяки наявності як вертикальних, так і горизонтальних повітряних заслінок. Заслінки (які так само називають жалюзі) створюють рівномірний температурний фон і повністю виключають виникнення протягів.

 • Ширококутові повітряні заслінки

У внутрішньому блоці кондиціонера встановлені ширококутні повітряні жалюзі, які забезпечують оптимальний розподіл повітря в горизонтальній площині.

 • Здвоєні повітряні заслінки

У внутрішньому блоці кондиціонера встановлені здвоєні повітряні жалюзі, які забезпечують оптимальний розподіл повітря по вертикалі.

 • Онлайн-контролер BRP069A42 (в комплекті)

Онлайн-контролер Daikin BRP069A42 призначений для управління кондиціонером через Інтернет-з'єднання за допомогою смартфонів, планшетних комп'ютерів і ноутбуків. Стандартне програмне забезпечення контролера дозволяє реалізувати наступні функції: управління одним або декількома внутрішніми блоками (до 9) через інтернет, тижневий планувальник, відправка на вказану електронну пошту попереджувальних повідомлень, складання графіка управління з урахуванням прогнозу погоди, управління текстової групою.