Настінний кондиціонер Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA

  • 8667.00 грн.
  • Виробник: Hoapp
  • Модель: HSC-GA34VA/HMC-GA34VA
  • Наявність: Є в наявності

Серія Line

Характеристики
Фреон R410A
Тип компресора Звичайний (неінверторний)
Розміри внутрішнього блоку (мм),ДхВхГ 848x274x189
Продуктивність, холод/тепло (кВт) 3,25 / 3,4
EER/COP 2,8 / 3,2

Опис

Настінний кондиціонер Hoapp HSC-GA34VA / HMC-GA34VA - вдосконалена модель, розрахована на проведення охолодження і обігріву приміщень громадської спрямованості. Цей агрегат гарантує роботу з дотриманням низького рівня шуму, показуючи при цьому високу продуктивність, але при економній витраті електроенергії. Кондиціонери серії LINE мають компактну форму і строгий дизайн, який дозволяє їм бути встановленими в квартирах, приватних будинках, офісах, магазинах, готелях, ідеально вписуючись в інтер'єр.

Модель відповідає підвищеним стандартам європейської якості і йде з гарантією від заводу виробника. Ви отримаєте довгоочікуваний комфорт і необхідні температурні показники всередині приміщення, які будуть сприяти продуктивному проведенню часу вдома або на роботі.

Захист від грибків і плісняви - кондиціонер проводить попередню очистку повітря, видаляючи при цьому зайвий конденсат, який надалі може привести до скупчення грибка або цвілі. Ця функція продовжує термін експлуатації кондиціонера. Функція "Авторестарт" - дозволяє проводити автоматичний перезапуск кондиціонера, в разі незапланованого відключення його від мережі електроживлення, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань.