Leberg LBS-FRA10/LBU-FRA10

  • 6999.00 грн.
  • Виробник: Leberg
  • Модель: LBS-FRA10/LBU-FRA10
  • Наявність: Є в наявності

Серія Freya

Характеристики
Компресор Toshiba
Площа приміщення, кв.м до 25
Фреон R410
Тип компресора Звичайний (неінверторний)
Робочій діапазон температур, С від +43 до -7
Тепловиробництво, кВт 2,62
Клас енергозбереження C
Розмір внутр. блока, мм 718*240*180
Потужність, BTU 10000
Холодовиробництво 2,53
SEER 2,86
SCOP 3,43
Гарантія, міс 24
Країна виробник China
Бренд Leberg

Відео-огляд

Опис

Компанія Leberg майже 20років виробляє кондиціонери для Європейського ринку,де про себе заявила як надійний виробникзайняла кліматичної техніки. Розробники взяли до уваги напрацювання відомих виробників, і тому цей кондиціонер нічем непоступається функціональності відомихбрендів, І за не великі гроші випускають якісні і довговічні спліт—системи. А також компанія виробляє широкий ряд опалювальної техніки.Кожен рік компанія Леберг випускає новинки. У 2017 році порадували споживача моделлю кондиціонера з інверторним компресором серії Freya c потужністю від 20 метрів квадратних і до 70 метрів квадратних. Ця модель працює на тепло і холод з осушенням і вентиляцією. Кондиціонер Leberg LBS—FRA сучасний дизайн з декоративною панеллю перламутрового кольору з електронним дисплеєм. У серії Freya кондиціонерів використовуються новітні технології. Захисту від корозії теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків.

Кондиціонеру Leberg LBS—FRA10 LBU—FRA10 не страшні перепади електрики в мережі, він має захист і просто відключитися. А при включенні відновить всі налаштування і буде працювати в своєму режимі. Ці функції називаються аварійне відключення і авто—рестарт.

Кондиціонер Leberg lbs fra10 наповнений функціями для зручності, такими як: нічний режим, таймер, режим турбо. Багато споживачів кондиціонерів мають страх, що б не захворіти або що б їх не продуло. Компанія Leberg подбала і про це за допомогою режиму: Magic swing. З допомогою якої можна регулювати жалюзями поток повітря.

У моделі LBS—FRA10 використовується озонобезпечних фреон R410A. Який допускається для використання у всіх країнах світу і безпечний для навколишнього середовища.

Рівень шуму внутрішнього блоку fra10 помірний від 32 дБ в звичайному режимі. Має компресор торгових марок Toshiba або Rechi. Працює кондиціонер на охолодження від -7 до 43 градусів, а на нагрів від -7 до 24.

Вся лінійка кондиціонерів серії Freya мають гарантію 24 місяці та сервісні центри у всіх містах України.Якщо ви вирішили придбати кондиціонер за бюджетну ціну то це найкращей вибір Leberg LBS—FRA10 LBU—FRA10 ціна=качество.Це гарний вибір,тому він підійде в квартирах або офісах.