LG S09BWH/S09BWH-U

LG S09BWH/S09BWH-U

  • 15499.00 грн.
  • Виробник: LG
  • Модель: S09BWH/S09BWH-U
  • Наявність: Немає в наявності

Серія Blowkiss

0 м2
Характеристики
Фреон R410A
Тип компресора Інверторний

Опис

Інверторний компресор

Кондиціонер LG S09BWH обладнаний інверторним компресором, який забезпечує стабільну безперервну роботу системи впродовж доби. Завдяки високій енергоефективності класу А споживання енергії становить 0,815 кВт/год під час охолодження і 0,73 кВт/год — під час обігрівання. За допомогою дистанційного пульта керування можна настроїти рівень заощадження енергії 40/60/80%. Залежно від режиму роботи максимальний шум внутрішнього блока варіюється від 21 до 41 дБ.

Продуктивність

Кондиціонер має чутливий температурний сенсор для постійного контролю за мікрокліматом у приміщенні площею до 26 м². Користувач може використовувати пристрій цілий рік для обігрівання за зовнішньої температури від -5 до +30 °C, а також для охолодження за температури від +18 до +48 °C. Для оптимальних умов роботи й мешкання встановлюється температура для житлової кімнати від 16 °C до 30 °C. Завдяки холодо- і теплопродуктивності 2,638 кВт пристрій швидко досягає встановлених параметрів.

Режими роботи

Крім стандартних режимів обігрівання та охолодження, у кондиціонері LG передбачений режим Jet Cool. Завдяки інтенсивному обміну повітрям за 5 хвилин температура в приміщенні знижується на 5 °C. Є режим простої вентиляції приміщення. Режим Sleep забезпечує постійну та тиху роботу системи й оптимальну температуру для здорового сну. У режимі Dry відбувається осушення повітря в приміщенні.

Особливості

Кондиціонер LG S09BWH обладнаний 3M Micro Protection - фільтром для затримання та знищення різних мікробів і мікроорганізмів. Завдяки таймеру на 24 години встановлюється час автоматичної роботи пристрою. Для керування використовується дистанційний пульт і Wireless LCD-дисплей зі світлодіодними індикаторами.