Настінний кондиціонер Osaka ST-12HH

  • 20200.00 грн.
  • Виробник: Osaka
  • Модель: ST-12HH
  • Наявність: Є в наявності
Характеристики
Фреон R410a
Тип компресора Звичайний (неінверторний)
Холодовиробництво, кВт 3.50
Тепловиробництво, кВт 3.70

Опис

Створити сприятливі кліматичні умови вдома або на роботі можна за допомогою сучасної системи клімат-контролю Osaka ST-12HH. Стильний дизайн, плавні лінії, просте управління і висока продуктивність - ось відмінні риси даної моделі. Незважаючи на китайську збірку, спліт-система отримала тільки позитивні відгуки споживачів. Це надійний пристрій з якісними комплектуючими.

Переваги спліт-системи

Купити Osaka ST-12HH слід з багатьох причин:

  • працює в декількох режимах (охолодження, обігрів, осушення);
  • теплообмінник покритий спеціальним антикорозійним складом;
  • проста система управління; не вимогливий у догляді;
  • має спеціальний нічний режим, в якому працює безшумно, підтримуючи стабільну температуру.

Кондиціонер ST-12HH оснащений функцією самодіагностики - в разі несправності система проаналізує своє технічне стану для визначення помилки. У разі збою автоматично перезапускає, встановлені установки при цьому зберігаються.

Технічні особливості кондиціонера Osaka ST-12HH

Споживачі досягли однозначної думки про Osaka ST-12HH - це одна з найбільш ефективних моделей в бюджетній лінійці бренду. В залежності від побажань, пристрій може працювати в безперервному режимі коливання заслінок AUTOSWING або режимі максимальної продуктивності TURBO. Швидкість вентилятора регулюється автоматично, створюючи потужний потік повітря заданої температури. Теплообмінник має плоскі ребра, які забезпечують рівномірний розподіл повітряного потоку. Заслінка відкривається / закривається автоматично.

Сфера застосування Osaka ST-12HH

Дана модель кондиціонера ефективна в невеликих приміщеннях площею до 35 кв.м. Його можна встановлювати як в житлових приміщеннях, так і офісах, приватних стоматологічних, косметологічних кабінетах та інших невиробничих будівлях. В якості холодоагенту використовується озонобезпечний фреон R410A, що дозволяє використовувати кондиціонер в приміщеннях, де бувають діти.

Безумовна якість і доступна ціна Osaka ST-12HH роблять дану модель популярною серед широких категорій населення. Купити кондиціонер в Чернівцях та замовити монтаж ви можете в нашому інтернет-магазині. Зручна система пошуку дозволяє швидко знайти підходящу модель серед величезного асортименту.