Настінний кондиціонер Osaka STV-18HH

  • 17900.00 грн.
  • Виробник: Osaka
  • Модель: STV-18HH
  • Наявність: Є в наявності

Серія Elite Inverter

Характеристики
Фреон R410a
Тип компресора Інверторний
Холодовиробництво, кВт 1.00
Тепловиробництво, кВт 1.00

Опис

Швидко обігріти або охолодити приміщення, змінити вологість, наситити повітря іонами і багато іншого можна за допомогою системи домашнього клімат-контролю Osaka STV-18HH. Управляти пристроєм можна з блоку внутрішньої частини спліт-системи або віддалено, використовуючи пульт дистанційного керування. Кондиціонер має відмінний функціонал, високі показники продуктивності. Завдяки цьому думки про Osaka STV-18HH у споживачів однозначно позитивні.

Переваги спліт-системи Osaka STV-18HH

Кондиціонер має зручну і зрозумілу систему управління. Можливо, параметри температурного режиму відображаються на дисплеї (розташований на корпусі внутрішнього блоку пристрою). Ціна Osaka STV-18HH досить доступна, хоч це і не найдешевша модель лінійки.

Переваги кліматичного обладнання:

  • надійна комплектація;
  • тиха робота;
  • сучасний дизайн;
  • гарантія виробника 5 років.

Серед інших важливих переваг, через які слід купити Osaka STV-18HH, варто відзначити додаткову опцію іонізації повітря (купується окремо), а також автоматичне очищення внутрішнього корпусу після роботи. Завдяки цьому усуваються залишки вологи, що перешкоджає виникненню і розмноженню бактерій, грибка, цвілі. Повітря після роботи кондиціонера очищений від пилу.

Технічні особливості кондиціонера

Спліт-система STV-18HH призначена для побутового використання. Вентилятор працює в автоматичному режимі, здатний підвищити або знизити температуру в приміщенні площею до 50 кв.м.

Спліт-система підходить для установки в дитячій кімнаті, так як в неї не застосовуються токсичні компоненти. Використовуваний в якості холодоагенту газ не представляє загрози для озонового шару, що істотно спрощує утилізацію пристрою після відпрацювання. Має тривалий термін експлуатації.