Настінний кондиціонер Osaka STVP-24HH

 • 51000.00 грн.
 • Виробник: Osaka
 • Модель: STVP-24HH
 • Наявність: Є в наявності

Серія Power Pro DC INVERTER

Характеристики
Фреон R32
Тип компресора Інверторний
Холодовиробництво, кВт 2.00
Тепловиробництво, кВт 2.00

Опис

Настінна спліт-система Osaka STVP-24HH - це нова модель кондиціонера від відомого виробника, яка підійде для установки в будинках, квартирах або офісних приміщеннях площею до 70 м². У зимовий період систему можна використовувати для опалення в режимі теплового насоса: завдяки зовнішньому електричному нагрівачу кондиціонер працює при температурі навколишнього середовища до -25 ⁰C.

Зовнішній блок спліт-системи забезпечений високоякісним інверторним компресором, завдяки якому рівень енергетичної ефективності серії STVP відповідає класу A ++ (за міжнародною класифікацією сертифікаційної організації Eurovent). Відмова від чергування включень / виключень компресора на користь постійного і безперервного коригування потужності дозволяє інверторному кондиціонеру знизити споживання енергії, рівень шуму, точно витримувати задані користувачем температурні параметри (відхилення становить не більше 0,5°C). Для забезпечення довговічності роботи компресора використовується міцна оцинкована металева конструкція.

Корпус внутрішнього блоку виготовлений з високоякісного пластику. Сучасний дизайн і компактні розміри дозволяють розмістити його в зручному місці, не порушуючи цілісності інтер'єру. На лицьовій панелі розташований дисплей, який відображає вибрані режими роботи.

Всі кондиціонери Osaka оснащуються фільтрами грубого очищення повітря. Завдяки своїй структурі вони більш ефективно затримують пил, що потрапив у кондиціонер, не створюючи при цьому високого опору повітрю. Крім боротьби з забрудненим повітрям це полегшує роботу мотора вентилятора внутрішнього блоку, знижуючи рівень шуму і споживання електроенергії.

Використання холодоагенту R32

Osaka піклується про безпеку навколишнього середовища і пропонує передові рішення, що відповідають найжорсткішим стандартам. Новий фреон R32, в порівнянні з найбільш поширеним і популярним R410a, має незаперечні переваги:

 • Потенціал впливу на глобальне потепління (GWP) R32 дорівнює 675 - це третина від показника R410a (2088). Це означає, що від фреону R32 в меншій мірі страждає навколишнє середовище
 • R32 відрізняється низькою в'язкістю і щільністю. За рахунок цього зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності.
 • Низька в'язкість також дозволяє зменшити втрати тиску в холодильному контурі і збільшити енергоефективність кондиціонера. За теплопровідності, R32 також перевершує R410a. Це позитивним чином складається на холодопроизводительности.
 • У порівнянні з R410a, R32 є однокомпонентною речовиною, в зв'язку з чим він дуже зручний в експлуатації через можливості додаткової заправки без видалення із системи холодоагенту повністю і відсутності необхідності її повної заправки.

Режими роботи

 • Охолодження і обігрів. Основні режими роботи, які використовуються для кондиціонування і обігріву приміщень.
 • Вентиляція. У цьому режимі працює тільки вентилятор внутрішнього блоку, без включення компресора. Використовується для рівномірного розподілу повітря по приміщенню. Може використовуватися взимку, коли тепле повітря від обігрівачів та батарей центрального опалення накопичується під стелею, а підлога залишається холодною.
 • Очищення повітря. Для очищення повітря перед теплообмінником внутрішнього блоку встановлюють один або кілька фільтрів (основний фільтр кондиціонера призначений для очищення повітря від великого пилу).
 • Таймер. За допомогою 24-годинного таймера можна встановити час автоматичного виключення кондиціонера.
 • Напрямок повітряного потоку. Може регулюватися по вертикалі за допомогою жалюзі, що мають кілька фіксованих положень. В режимі охолодження потік зазвичай направляють горизонтально уздовж стелі, щоб холодне повітря не потрапляло на людей. У режимі ж обігріву потік повітря направляють вниз, оскільки гаряче повітря легше холодного.
 • Режим безперервного гойдання заслінок. Призначений для рівномірного надходження і кращого перемішування повітря в приміщенні.
 • Нічний режим. Забезпечує комфортний сон і дозволяє економити електроенергію. Після включення цього режиму кондиціонер встановлює мінімальну швидкість вентилятора (для зменшення шуму) і плавно змінює температуру на 2-3 градуси протягом декількох годин.
 • Режим підвищеної продуктивності. Максимальна швидкість роботи вентиляторів.
 • Автоперезапуск. У разі аварійного вимкнення у результаті збоїв в електромережі, в пам'яті кондиціонера зберігаються задані робочі параметри, які автоматично активуються при поновленні електроживлення.
 • Самодіагностика. Призначена для пошуку несправностей кондиціонера: спеціальна мікросхема в процесорі веде контроль за роботою всіх функцій, виконує діагностику неполадок і передає інформацію на дисплей. Для запобігання серйозної поломки кондиціонер може автоматично зупинити свою роботу.