Настінний кондиціонер TCL TAC-09CHSA/VB 9 000 BTU on-off

  • 7975.00 грн.
  • Виробник: TCL
  • Модель: TAC-09CHSA/VB 9 000 BTU on-off
  • Наявність: Є в наявності

Серія Miracle Series VB On/Off

Характеристики
Фреон R410A
Тип компресора Звичайний (неінверторний)
Інвертер Ні

Відео-огляд

Опис

Настінна спліт-система TCL TAC-09CHSA/VB On-Off Miracle Series розрахована на установку в приватних будинках, квартирах або офісних приміщеннях площею до 25 м². Ця модель здатна не тільки охолоджувати повітря в приміщенні, але і працювати на обігрів в режимі теплового насоса.

Корпус внутрішнього блоку виготовлений з високоякісного пластику. Сучасний дизайн і компактні розміри дозволяють розмістити його в зручному місці, не порушуючи цілісності інтер'єру. Завдяки автоматичному управлінні заслінками в режимі охолодження потік повітря спрямовується вгору, щоб не дути прямо в користувача. В режимі обігріву кут потоку повітря спрямований вниз, щоб тепле повітря дуло в ноги. На лицьовій панелі розташована пластикова панель з прихованим дисплеєм, який відображає вибрані режими роботи.

Зовнішній блок забезпечений компресором виробництва Toshiba GMCC, що входить в ТОП-3 світових лідерів в області виробництва компресорів. Він забезпечує високу надійність і ефективність роботи техніки. Для теплообмінника кондиціонера застосовано ексклюзивне захисне покриття "Titan Gold", яке блокує процес окислення алюмінію і робить поверхню більш «слизької», не дозволяючи накопичуватися волозі на теплообміннику, підвищуючи продуктивність і енергоефективність.

Серія TCL Miracle оснащена фільтром "3 в 1":

  • Фотокаталітичний фільтр - окисляє сполуки і деякі неорганічні речовини.
  • Активний вуглець - поглинає частинки і запахи в повітрі. Очищає повітря і захищає навколишнє середовище.
  • Аніонний фільтр - кількість аніонів (негативно заряджених частинок) в повітрі збільшується, що позитивно позначається на самопочутті та настрої людини, знижує стомлюваність.