Настінний кондиціонер Toshiba RAS- B10J2KVRG-E/RAS-10J2AVRG-E

  • 27999.00 грн.
  • Виробник: Toshiba
  • Модель: RAS- B10J2KVRG-E/RAS-10J2AVRG-E
  • Наявність: Є в наявності

Серія Shorai Premium

Характеристики
Фреон R32
Тип компресора Інверторний

Опис

Широкий діапазон роботи: працює без проблем, навіть якщо він розташований в екстремальних робочих середовищах, з вражаючим робочим діапазоном від -15°C до 46°C при охолодженні і -15°C до 24°C в режимі опалення.

Екологічність: працює на фреоні R32, який абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Wi-Fi ready: завдяки модулю Wi-Fi кондиціонером можна керувати всюди, і з будь-якої точки світу, де є підключення до інтернет мережі (додаткова опція).

Toshiba IAQ фільтр: ця технологія здатна істотно пригнічувати репродуктивну здатність шкідливих бактерій і вірусів. Крім того фільтр запобігає формуванню цвілі і грибів, поглинає і розкладає дим, аміак, летючу органіку і погані запахи.

Вибір потужності: ця функція допомагає зробити сучасний спосіб життя комфортнішим, так як це забезпечує економію електроенергії одним натисканням кнопки. Спочатку режим вибору потужності встановлюється на 100%, що вказує на роботу компресора нормальним номінальним струмом. Якщо встановлено 75% або 50%, компресор обмежить операцію на 75% або 50% відповідно.