Настінний кондиціонер Toshiba RAS-13N3KVR-E/RAS-13N3AVR-E

Настінний кондиціонер Toshiba RAS-13N3KVR-E/RAS-13N3AVR-E

  • 18999.00 грн.
  • Виробник: Toshiba
  • Модель: RAS-13N3KVR-E/RAS-13N3AVR-E
  • Наявність: Є в наявності

Серія Daiseikai

Характеристики
Фреон R410A
Тип компресора Інверторний

Опис

Toshiba RAS-13N3KVR-E/RAS-13N3AV-E Daiseikai - інверторна спліт-система. Гладка зовнішня панель пристрою дозволяє йому гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Вбудований плазмовий фільтр позбавить приміщення від неприємних запахів, очистить повітря від бактерій, вірусів і алергенів.

У спліт-системі використовується холодоагент R-410А - це безпечний для озонового шару Землі, незаймистий, нетоксичний і енергозберігаючий холодоагент. Пульт кондиціонера має ЖК-дисплей, на якому відображається вся інформація про роботу спліт-системи. Часто використовувані кнопки винесені вгору і доступні навіть без відкривання пульта.

Головне завдання сучасного кондиціонера не просто охолоджувати, але і забезпечувати максимальний комфорт і чистоту повітря. Нові моделі Daiseikai гарантують вам прекрасне самопочуття і здорову атмосферу, адже вони оснащені професійною системою очищення повітря і вбудованим іонізатором. Активний плазмовий фільтр кондиціонера Toshiba Daiseikai RAS-13N3KVR-E/RAS-13N3AV-E позбавить ваш будинок від пилу, мікробів і неприємних запахів. Він очищає повітря в 10 РАЗІВ швидше. Іонізатор спліт-систем Toshiba RAS-13N3KVR-E/RAS-13N3AV-E виробляє до 1 млн. аероіонів на кубічний сантиметр повітря, а їх концентрація в центрі кімнати досягає 35000 на 1 куб.см.

Система фільтрації повітря IAQ. Новий повітряний фільтр IAQ - результат досліджень лабораторій Toshiba в області поліпшення якості повітря за допомогою побутових кондиціонерів.

Функції:

  • Знищує до 99,9% бактерій
  • Дезодорує повітря: очищає повітря від неприємних запахов, диму, аміаку та інших шкідливих речовин.
  • Захист від цвілі і грибка.