Канальний неінверторний кондиціонер NDS48AH3mes/NU48AH3e

  • 78000.00 грн.
  • Виробник: Neoclima
  • Модель: NDS48AH3mes/NU48AH3e
  • Наявність: Є в наявності

Серія ERP Slim ( -7 C )

Характеристики
Компресор Panasonic
Потужність, БТО/год 48000
Фреон R410
Тип Неінверторний
Гарантія, м 24
Холодовиробництво, кВт 14,1
Робочий діапазон температур, С Від - 7 до + 45
Тепловиробництво, кВт 15,42
SEER (робота на охолодження) 3,01
Клас енергозбереження C
Розмір внутр. блока, мм 1200*300*874
Електроживлення, В 380
Рекуперація Так
Внутрішній блок Канальний
Дренажний насос Вбудований
Серія ERP Slim ( -7 C )
SCOP (робота на обігрів) 3,47

Опис

Канальний кондиціонер Neoclima NDS48AH3mes/NU48AH3e - це прекрасне рішення для кондиціонування декількох кімнат або приміщень, в яких дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер NeoClima встановлюється в місцях, які не помітні на перший погляд: в підсобному приміщенні або за підвісною стелею. На відміну від настінних, канальні кондиціонери мають можливість подачі свіжого повітря з вулиці.

Основні переваги кондиціонера Neoclima NDS48AH3mes/NU48AH3e

  • Автоматичний перезапуск. У разі непередбаченого відключення кондиціонера через збій електроживлення після відновлення подачі електроенергії він автоматично повертається до попередніх налаштувань.
  • Функція самодіагностики. Мікропроцесор кондиціонера, відслідковує нештатний режим роботи або несправність вузлів, автоматично вимкне і захистить систему. В цей час на дисплеї внутрішнього блоку відобразиться код помилки або аварії.
  • Режим комфортного сну. При включеному режимі комфортного сну канальний кондиціонер автоматично збільшує (у режимі охолодження) або зменшує (в режимі обігріву) температуру на 1 С протягом перших двох годин, а потім підтримує її стабільною протягом наступних 5 годин, після чого вимикається. Ця функція забезпечує енергозбереження та підтримує комфортні умови вночі. Неінверторний зовнішній блок використовується в парі з неінверторними внутрішніми блоками, або як компресорно-конденсаційний блок в системах вентиляції. Серія ERP (-7C) володіє новітнім рівнем енергоефективності та може працювати в комплекті з внутрішніми блоками як нового ряду (серії ERP), так і з внутрішніми блоками попередніх поколінь.