Підлогово-стельовий неінверторний кондиціонер NCS18AH1e/NU18AH1e

  • 39000.00 грн.
  • Виробник: Neoclima
  • Модель: NCS18AH1e/NU18AH1e
  • Наявність: Є в наявності

Серія ERP (-7C)

Характеристики
Компресор Toshiba
Потужність, БТО/год 18000
Фреон R410
Тип Неінверторний
Гарантія, м 24
Холодовиробництво, кВт 5,42
Робочий діапазон температур, С Від - 7 до + 45
Тепловиробництво, кВт 5,57
SEER (робота на охолодження) 3
Клас енергозбереження C
Розмір внутр. блока, мм 1068*235*675
Електроживлення, В 220
Внутрішній блок Підлогово-стельовий
Серія ERP ( -7 C )
SCOP (робота на обігрів) 3,36

Опис

Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCS18AH1e/NU18AH1e використовуються у разі, коли звичайна спліт-система недостатньо потужна, а також монтаж кондиціонера касетного типу є неможливим (наприклад відсутня підвісна стеля). Внутрішній блок такого кондиціонера направляє потік охолодженого повітря вздовж стіни або стелі і таким чином забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні.

Зручність монтажу. Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCS18AH1e/NU18AH1e допускає встановлення в кутку приміщення, навіть якщо простору над підвісною стелею дуже мало. Він є дуже зручний у тих випадках, коли із-за конструктивних особливостей (наприклад, єдиного джерела освітлення) встановлення кондиціонера у центрі стелі неможлива.

Автоматична робота повітряних заслінок. Блок оснащений функцією автоматичного руху горизонтальних і вертикальних повітряних заслінок, що забезпечує більш рівномірний і комфортний повітряний потік. Неінверторний зовнішній блок використовується в парі з неінверторними внутрішніми блоками, або як компресорно-конденсаційний блок в системах вентиляції. Серія ERP (*e) -7°C має новітню енергоефективність і може працювати в комплекті з внутрішніми блоками як нового ряду (серії ERP), таки з внутрішніми блоками попередніх поколінь.