Підлогово-стельовий інверторний кондиціонер NCSI24AH1e/NUI24AH1e

  • 48257.00 грн.
  • Виробник: Neoclima
  • Модель: NCSI24AH1e/NUI24AH1e
  • Наявність: Є в наявності

Серія ERP (-20°C)

70 м2 140 м2
Характеристики
Фреон R410
Тип Інверторний
Гарантія, м 24
Холодовиробництво, кВт 7.03
Робочий діапазон температур, С Від - 20 до + 52
Тепловиробництво, кВт 7.79
Клас енергозбереження A++
Серія ERP ( -20 C )
SCOP (робота на обігрів) 5.3

Опис

Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCSI24AH1e/NUI24AH1e використовуються у разі, коли звичайна спліт-система недостатньо потужна, а також монтаж кондиціонера касетного типу є неможливим (наприклад відсутня підвісна стеля). Внутрішній блок такого кондиціонера направляє потік охолодженого повітря вздовж стіни або стелі і таким чином забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні.

Зручність монтажу. Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCSI24AH1e/NUI24AH1e допускає встановлення в кутку приміщення, навіть якщо простору над підвісною стелею дуже мало. Він є дуже зручний у тих випадках, коли із-за конструктивних особливостей (наприклад, єдиного джерела освітлення) встановлення кондиціонера у центрі стелі неможлива.

Автоматична робота повітряних заслінок. Блок оснащений функцією автоматичного руху горизонтальних і вертикальних повітряних заслінок, що забезпечує більш рівномірний і комфортний повітряний потік. Неінверторний зовнішній блок використовується в парі з неінверторними внутрішніми блоками, або як компресорно-конденсаційний блок в системах вентиляції. Серія ERP (*e) -20°C має новітню енергоефективність і може працювати в комплекті з внутрішніми блоками як нового ряду (серії ERP), таки з внутрішніми блоками попередніх поколінь.