Підлогово-стельовий інверторний кондиціонер NCSI36AH1es/NUI36AH3e

  • 61668.00 грн.
  • Виробник: Neoclima
  • Модель: NCSI36AH1es/NUI36AH3e
  • Наявність: Є в наявності
Характеристики
Фреон R32
Тип Інверторний
Гарантія, м 24
Холодовиробництво, кВт 11.74
Робочий діапазон температур, С Від - 20 до + 52
Тепловиробництво, кВт 10.95
Клас енергозбереження A++
Серія ERP Slim ( -20 C )
SCOP (робота на обігрів) 3.97

Опис

Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCSI36AH1es/NUI36AH3e використовуються у разі, коли звичайна спліт-система недостатньо потужна, а також монтаж кондиціонера касетного типу є неможливим (наприклад відсутня підвісна стеля). Внутрішній блок такого кондиціонера направляє потік охолодженого повітря вздовж стіни або стелі і таким чином забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні.

Зручність монтажу. Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCSI36AH1es/NUI36AH3e допускає встановлення в кутку приміщення, навіть якщо простору над підвісною стелею дуже мало. Він є дуже зручний у тих випадках, коли із-за конструктивних особливостей (наприклад, єдиного джерела освітлення) встановлення кондиціонера у центрі стелі неможлива.

Автоматична робота повітряних заслінок. Блок оснащений функцією автоматичного руху горизонтальних і вертикальних повітряних заслінок, що забезпечує більш рівномірний і комфортний повітряний потік. Неінверторний зовнішній блок використовується в парі з неінверторними внутрішніми блоками, або як компресорно-конденсаційний блок в системах вентиляції. Серія ERP (*e) -20°C має новітню енергоефективність і може працювати в комплекті з внутрішніми блоками як нового ряду (серії ERP), таки з внутрішніми блоками попередніх поколінь.