Підлогово-стельовий інверторний кондиціонер NCSI60EH1/NUI60EH3

Підлогово-стельовий інверторний кондиціонер NCSI60EH1/NUI60EH3

  • 139000.00 грн.
  • Виробник: Neoclima
  • Модель: NCSI60EH1/NUI60EH3
  • Наявність: Є в наявності

Серія Neoclima R32 inverter

Характеристики
Фреон R32
Тип Інверторний
Гарантія, м 24
Холодовиробництво, кВт 16.9
Робочий діапазон температур, С Від - 23 до + 55
Тепловиробництво, кВт 18.98
Клас енергозбереження A++
Серія R32
SCOP (робота на обігрів) 4.6

Опис

Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCSI60EH1/NUI60EH3 використовуються у разі, коли звичайна спліт-система недостатньо потужна, а також монтаж кондиціонера касетного типу є неможливим (наприклад відсутня підвісна стеля). Внутрішній блок такого кондиціонера направляє потік охолодженого повітря вздовж стіни або стелі і таким чином забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні.

Зручність монтажу. Підлогово-стельовий кондиціонер Neoclima NCSI60EH1/NUI60EH3 допускає встановлення в кутку приміщення, навіть якщо простору над підвісною стелею дуже мало. Він є дуже зручний у тих випадках, коли із-за конструктивних особливостей (наприклад, єдиного джерела освітлення) встановлення кондиціонера у центрі стелі неможлива.

Автоматична робота повітряних заслінок. Блок оснащений функцією автоматичного руху горизонтальних і вертикальних повітряних заслінок, що забезпечує більш рівномірний і комфортний повітряний потік. Неінверторний зовнішній блок використовується в парі з неінверторними внутрішніми блоками, або як компресорно-конденсаційний блок в системах вентиляції.

Внутрішні блоки серії R32 можуть працювати в парі з інверторними зовнішніми блоками як на R410 фреоні так на R32 фреоні.