Портативний очисник повітря Panasonic F-VXK70R-K

Портативний очисник повітря Panasonic F-VXK70R-K

 • 6999.00 грн.
 • Виробник: Panasonic
 • Модель: F-VXK70R-K
 • Наявність: Є в наявності

Опис

 • Об'єм повітря: 0,07 м.куб/хв
 • Споживана потужність: 3,5 Вт
 • Рівень шуму: 36 дБ
 • Розміри: 170х90х66 мм.

PANASONIC F-GPT01RKF: портативний генератор Nanoe X

Багато хто вже чув про побутові кліматичні комплекси від японського виробника Panasonic, які ефективно та надійно захищають будинок чи квартиру від різних повітряних забруднень: вірусів, алергенів, пилу, бактерій та неприємних запахів. Але, в епоху, коли світ зіткнувся з пандемією, викликаною вірусом COVID-19, очищення та дезінфекції повітря тільки в квартирі стало недостатньо.

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ ТА РЕЧЕЙ

Як показали випадки, молекули коронавірусу можуть затримуватися на одязі, не кажучи вже про руки та предмети. Ну і загалом, як мінімум, потрібно ходити на роботу та відвідувати магазини. Спеціально для індивідуального захисту ТМ Panasonic розробили мобільну версію кліматичного комплексу – генератор частинок Nanoe X (модель F-GPT01RKF).

ЛІКВІДАЦІЯ ВІРУСУ COVID-19

Після проведення тесту в незалежних лабораторіях європейських та азіатських країнах (Данія, Німеччина, Японія та Малайзія) було виявлено, що іони Nanoe X (гідроксильні радикали) знищують молекули вірусу COVID-19 на 99,9% протягом 2-х годин.

ПРИНЦИП ДІЇ ГЕНЕРАТОРА F-GPT01RKF?

Прилад конденсує вологу, що знаходиться в атмосфері та пропускає через нього високовольтний електричний розряд. Це сприяє утворенню кожну секунду понад 4,8 трильйона негативно заряджених гідроксильних радикалів, покритих водяною плівкою. В результаті це продовжує час дії гідроксильних радикалів удесятеро (з 1 до 10 секунд).

БІОЛОГІЧНЕ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ

Коли такий радикал зустрічається з частинками вірусів або бактерій, його негативний заряд створює високу реакційну здатність із позитивно зарядженим воднем, який є невід'ємною частиною вірусної оболонки. В результаті іон водню H+ відокремлюється від оболонки вірусу, тим самим руйнує її. При цьому він з'єднується з гідроксильним радикалом ОН - Nanoe X, де створює звичайну воду, залишки вірусу стають абсолютно нешкідливими..

МІСЦЯ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНОГО ОЧИСНИКА

Генератор частинок Nanoe X (модель F-GPT01RKF) ідеально підходить для використання:

 • в машині (автомобіль, як прийнято вважати, другий будинок, там дійсно, багато хто проводить багато часу по роботі або під час подорожей);
 • у готелі (зручно брати із собою у бізнес поїздки або на відпочинок);

ЧИСТЕ ПОВІТРЯ ЗАВЖДИ ПРИ СОБІ

 • місця громадського харчування (забезпечить захист під час проведення зустрічі у кафе, ресторані);
 • шафа з речами або взуттєва полиця (очистить речі від вірусних забруднень).

Мобільний очисник повітря F-GPT01RKF від Панасонік – це чудовий помічник динамічних людей, які турбуються про своє здоров'я під час перебування за межами власного будинку.

КУПИТИ З ОФІЦІЙНОЮ ГАРАНТІЄЮ

В Україні портативний очисник повітря доступний із 2020 року. Купити мобільний генератор частинок Nanoe X (модель F-GPT01RKF) можна у фірмовому інтернет магазині представника, з офіційною гарантією 24 місяці.

БЕЗ ДОДАТКОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Очищувач F-GPT01RKF не потребує спеціального обслуговування або періодичної заміни фільтрів. Блог генератор не має терміну придатності, а відповідно використовувати його можна довгий час. Генератор Nanoe™ X Mark 2 виготовлений з титану, що гарантує довговічність служби приладу.