Кліматичний комплекс Panasonic F-VXL40R-S

  • 26499.00 грн.
  • Виробник: Panasonic
  • Модель: F-VXL40R-S
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Площа очищення: 30 кв.м.
Площа зволоження: 20 кв.м.
Витрати води: 350 мл/год
Колір корпусу: Срібло
Швидкість очищення: 4 м.куб/хв
Країна-виробник: Японія
Резервуар для води: 1,6 л
Енергоспоживання Hi/Med/Low: 49/23 Вт/год
Розмір ( довж, шир, вис): 590x330x250 мм
Фільтри: Композитний HEPA + Дезодоруючий / Водяний
Рівень шуму Hi/Med/Low: 48/6,5 дБ
Вага: 7,2 кг.

Кліматичний комплекс Panasonic F-VXL40R-S

Кліматичний комплекс Panasonic F-VXL40R-S об'єднав в собі очищувач, зволожувач, іонізатор повітря. Найнеобхідніші функції в одному пристрої, забезпечать чистий здоровий клімат в своїй квартирі. Сам очисник повітря серії F-VXL40R-S з легкістю поєднується в будь-якому дизайні інтер'єру, завдяки сучасному дизайну і базовому, білому кольору. Інформаційна панель ідеально доповнює дизайн комплексу, а сенсорна система управління робить його використання зручним і простим.

ЧИСТЕ ПОВІТРЯ КРУГЛИЙ РІК

Кліматична система Panasonic F-VXL40R-S не має рівних в сфері очищення повітря. Комплекс здатний вловити великі, дрібні частинки пилу, алергенів, усунути неприємний запах і інші несприятливі домішки. А разом з унікальною, запатентованою системою Nanoe, ефективно дезінфікує повітря від біологічного шкідливого забруднення: бактерії, віруси, повітряні мікроби і тд.

NANOE

Система NANOE™ розроблена компанією Panasonic і не має аналогів. Найдрібніші (5-20нм) слабокислі частки води з реакційною здатністю і електричним зарядом знищують віруси, бактерії, молекули запахів, а алергени шляхом розкладання частки водню. Знищення шкідливих часток відбувається на біологічному рівні, а сам модуль NANOE™ не зношується і не вимагає будь-якого обслуговування.

ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯОчисник повітря F-VXL40R-S має 3D-циркуляцію повітря, знизу і по сторонам у нього розташовані повітрозабірники, а очищене і оброблене повітря виходить через верхні заслінки. Забір повітря здійснюється максимально низько до підлоги, де найбільше скупчення бруду. Очищувач і зволожувач повітря F-VXL40R-S ідеальний варіант для використання в дитячій кімнаті.

ФІЛЬТРИ F-VXL40R-S

Система фільтрації очищувача Panasonic F-VXL40R-S зібрала в собі найдієвіші і ефективні фільтри: комбінованого НЕРА фільтра і вугільного, зволожуючого фільтра, а також системи іонізації Nanoe. При роботі всієї системи очищення і дезодорації повітря, видаляється до 99% різних забруднень. Такі дані отримані шляхом проведення тестування в лабораторіях Японії.

ECONAVI

ECONAVI - унікальна система підтримки оптимального режиму очищення повітря в приміщенні. За допомогою спеціальних датчиків очищувач F-VXL40R-S сканує, аналізує і запам'ятовує розпорядок дня користувача і відштовхуючись від отриманих даних налаштовує інтенсивність роботи в міру необхідності - збільшує або знижує обороти. Завдяки такій системі роботи, комплект запобігає поширенню забруднення по всій площі приміщення, підтримує чистоту повітря при цьому не використовує зайву електроенергію.