Купити побутовий очищувач повітря в Чернівцях

Вибираючи побутові очищувачі повітря для дому чи офісу, слід звертати увагу на особливості їх технічних характеристик, таких як потужність пристрою, наявність додаткових функцій (зволоження та іонізація повітря), а також солідність та надійність виробника. Сьогодні на ринку продажів представлена ​​величезна кількість побутових очисників та зволожувачів повітря від різних виробників. Як відомо, цінова категорія даного товару визначається його функціями та якістю послуг, що надаються.

При виборі пристрою не зайвим буде враховувати різновиди очисників. Вони діляться на дві категорії - з фільтрами та без. До моделей з наявністю фільтрів належать:

  • електростатичні фільтри - уловлюють пил за допомогою заряду електрики. Вони прості у догляді, проте поступаються НЕРА-фільтрам за якістю очищення;
  • НЕРА-фільтри - одні з найбільш ефективних, вловлюють до 99% дрібних пилових частинок і мають високий ступінь очищення;
  • вугільні фільтри найкращі для очищення повітря від неприємних запахів для квартири;
  • фотокаталітичні очищувачі допомагають впоратися зі шкідливими мікроорганізмами, що містяться в повітрі, а саме пиловими кліщами, грибком та пліснявою. Знищує мікроби та розкладає хімічні сполуки, легко усуваючи сторонні запахи за допомогою каталізатора та УФ-світла.

Який очищувач повітря купити — справа смаку та можливостей кожного покупця. У каталозі товарів нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент якісних та надійних побутових очисників від всесвітньо відомих брендів, за найдоступнішими цінами, без додаткових переплат.