Купити зволожувач повітря в Чернівцях

Сприятливий мікроклімат – запорука комфортного життя домочадців. Одним із ключових його параметрів виступає вологість та чистота повітря. Сухе повітря сприяє не тільки погіршенню самопочуття, а й загостренню алергічних та респіраторних захворювань. Вирішити проблему допомагає зволожувач повітря. Цей винахід за останні кілька років став «мешканцем» більшості квартир.

Зволожувач-очисник повітря очищає повітря від пилу, зволожуючи його. Ці умови допоможуть захистити мешканців від вірусів та алергенів. Особливо актуальним є використання кліматичного обладнання в сім'ях, де є малюки. Вологе повітря допоможе зміцнити імунітет організму, що формується, і полегшити перебіг сезонних хвороб.
Особливо актуальним є використання зволожувачів у опалювальний сезон. Оскільки в цей період у квартирах сухе та гаряче повітря. А це часто провокує різні риніти, ларингіти тощо. Тому не варто заощаджувати на своєму здоров'ї. Коштує пристрій недорого, а з урахуванням економії на ліках він швидко окупиться.

Основні типи пристроїв

Принцип роботи устаткування полягає у випаровуванні води. Купити зволожувач повітря для квартири можна з одним із трьох типів очищення:

  • «Холодний»

У таких моделях, основними компонентами є вентилятор, вода зволожений картридж. Через вентилятор сухі повітряні потоки затягуються в корпус пристрою і направляються до картриджа, де після очищення та зволоження природним шляхом розпорошуються через корпусні форсунки.

Обладнання мембранного виконання здатне шляхом високочастотного коливання розщеплювати воду в «пил», перетворюючи її на холодну пару. Перевага його перед холодним у тому, що він працює тихіше, має менші габарити. Ідеальний варіант для спальні малюка.

  • «Гаряча пара»

Вони функціонують на кшталт електрочайників. За перетворення води на пару відповідають два електроди. Його температура на виході близько 50 °. Цією температурою не можна обпектися, але багато бактерій гине, роблячи повітря чистим. «Паровози» здатні розщеплювати навіть тверду воду. Вони не вимагають додаткових рідин.

Скільки коштує ця диво техніка?

Ціна зволожувача повітря залежить від принципу роботи, його потужності та наявності додаткових опцій. Найбюджетніші за вартістю – механічні моделі. Середній ціновий сегмент займають парові та ультразвукові моделі з мінімумом функцій. Найдорожчі за вартістю вийдуть кліматичні комплекси та автоматизовані миття повітря. Обладнання крім основного призначення здатне іонізувати та ароматизувати.

Купити зволожувач повітря в Чернівцях за доступними цінами пропонує інтернет-магазин "Клімат-Центр". В асортименті представлені різні за ціною та характеристиками моделі. Наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимальний варіант. У нас ви зможете купити зволожувач повітря за максимально доступними цінами з гарантією якості.